standard-title Hakkımızda

Hakkımızda

1998’den Günümüze…
Firmamız kurucu ortaklarının 1980’li yıllardan beri süren tecrübesi ile 1998 yılında İzmir’de kurulmuştur.
Küçük ölçekli bir işletme olmasına rağmen kurulduğu ilk andan itibaren kaliteye verdiği önem ve zoru başarma azmi sayesinde kısa sürede sektöründe tanınmış ve bu ilkelerinden asla vazgeçmemiştir.

İlk yıllarımızda tamamen borulu-sulu döşemeden ısıtma , termik güneş enerjisi , merkezi toz toplama sistemleri konusunda hizmet veren firmamız , 2004 yılından itibaren ısı pompası uygulaması konusunda da öncü olmuştur.

Kurucu ortaklarımızın 1980 ‘ li yıllarda uygulamasını yaptığı döşemeden ısıtma sistemlerinin hala sorunsuz olarak çalışıyor olması bizim için önemli bir övünç kaynağı olmaktadır.
Kurucumuz Makine Mühendisi A. GÜNAY , Dokuz Eylül Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği mezunu olup özellikle düşük enerji ile ısıtma konusunda uzmanlaşmıştır.

Konfor hizmetlerimizde Danfoss Türkiye ısıtma çözümleri yanında TOSHIBA iklimlendirme ürünleri ile projelerimizde daima kaliteyi ön planda tutuyoruz.

RODELA merkezi toz emme ve RODELA elektrikli banyopan / havlu ısıtıcıları ile Türkiye yanında birçok ülkeye de ihracat yapmaktadır.

MODPAN döşemeden ısıtma yardımcı ürünleri imalatı ile de bazı ürünleri imal ederek montajların daha kolay olmasını sağlamaktadır.

İlk kurulduğu yıllarda termik güneş enerjisi sistemleri konusunda hizmet veren firmamız solar elektrik sektöründeki olumlu gelişmeler doğrultusunda bu konuda da hizmet vermeye başlamıştır.

Dokuz Eylül Üniversitesinin düzenlemiş olduğu Fotovoltaik Güç Personeli Programı ile hem teorik hem de tasarımı uzmanından öğrendik.
Fotovoltaik sistem uzman tasarımı gerektirdiğinden kurulumla ilgili net ve temiz bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır. Kurulacak her watt güç ek bir maliyet getireceğinden bu bilgileri bilmemiz gerekmektedir.

Sistem şebekeye bağlı veya şebekeden bağımsız olarak kurulabilmektedir. Şebekeye bağlı ( on grid ) sistemler ek olarak proje ve izin gerektirdiğinden yatırım öncesi fizibilitenin de uzmanlarca yapılması gerekmektedir.
Firmanın değişmez prensipleri daima kaliteli ürün , kaliteli hizmet, zamanında teslim ve uygun fiyat olmuştur.